Boka fotbollsskola här
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
APRIL 2020
 
12
11:00
sön
11:00    
Anderslövs Idrottplats
Gislövs IF - Anderslövs Boll o Idrottsklubb  -      
 
13
10:00
mån
10:00    
Anderslövs Idrottplats
Anderslövs Boll o Idrottsklubb - FC trelleborg  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Anderslövs Idrottplats
Anderslövs Boll o Idrottsklubb - Trelleborgs FF  -      
MAJ 2020
 
03
10:00
sön
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Anderslövs BoIK vit  -      
 
10
11:15
sön
11:15    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
Anderslövs BoIK vit - BK Höllviken vit  -      
10
12:15
sön
12:15    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
Anderslövs BoIK blå - Vellinge IF blå  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
Anderslövs BoIK vit - Skegrie BK svart  -      
17
11:00
sön
11:00    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
Anderslövs BoIK blå - FC Trelleborg röd  -      
 
23
12:00
lör
12:00    
Skurup 7-Manna Träningsmatch
Skurup 7-Manna - Anderslövs Boll o Idrottsklubb 7-Manna  -      
 
30
11:00
lör
11:00    
Limhamns IP, plan 2, konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Anderslövs BoIK blå  -      
31
10:30
sön
10:30    
Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
Lilla Torg FF blå - Anderslövs BoIK vit  -      
JUNI 2020
 
06
10:00
lör
10:00    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
Anderslövs BoIK vit - Vellinge IF röd  -      
06
11:00
lör
11:00    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
Anderslövs BoIK blå - Lilla Torg FF vit  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Anderslövs BoIK vit  -      
14
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 2
Bjärreds IF grön - Anderslövs BoIK blå  -      
AUGUSTI 2020
 
15
15:00
lör
15:00    
Snarringe IP 5-manna
Skegrie BK svart - Anderslövs BoIK vit  -      
 
22
12:30
lör
12:30    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 2
Anderslövs BoIK vit - Trelleborgs FF vit  -      
22
13:30
lör
13:30    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 2
Anderslövs BoIK blå - Hyllie IK grön  -      
 
29
12:45
lör
12:45    
Gamla IP, Klågerup konstgräs 5-manna 1
Klågerups GoIF röd - Anderslövs BoIK blå  -      
29
14:00
lör
14:00    
Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg vit - Anderslövs BoIK vit  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
11:15
lör
11:15    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 2
Anderslövs BoIK vit - Lilla Torg FF blå  -      
05
12:15
lör
12:15    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 2
Anderslövs BoIK blå - Oxie SK svart  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Vellinge IF blå - Anderslövs BoIK blå  -      
12
10:00
lör
10:00    
Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Vellinge IF röd - Anderslövs BoIK vit  -      
 
20
12:00
sön
12:00    
Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
Svedala IF blå - Anderslövs BoIK vit  -      
20
14:00
sön
14:00    
Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
FC Möjligheten blå - Anderslövs BoIK blå  -      
 
27
10:00
sön
10:00    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 2
Anderslövs BoIK vit - Gislövs IF röd  -      
27
11:00
sön
11:00    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 2
Anderslövs BoIK blå - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
OKTOBER 2020
 
03
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken vit - Anderslövs BoIK vit  -      
03
10:30
lör
10:30    
Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
Lilla Torg FF vit - Anderslövs BoIK blå  -      
 
11
11:15
sön
11:15    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 2
Anderslövs BoIK vit - Bjärreds IF gul  -      
11
12:15
sön
12:15    
Anderslövs IP konstgräs 5-manna 2
Anderslövs BoIK blå - Bjärreds IF grön  -      
 
Våra sponsorer